Sirupy pre post-mix

Nápoje s podielom prírodnej šťavy pod 25 % sa označujú ako limonády. Môžu obsahovať farbivá, konzervačné prísady a môžu byť tiež dosladzované pridanými sladidlami. V krajnom prípade nemusí byť ovocná zložka prítomna vôbec, ovocnej chuti sa dosiahuje pomocou syntetických aróm. 

Kyveta pre Post-mixZákladom skvelej chuti čapovaných limonádkvalitné suroviny. Naša spoločnosť si vyvinula vlastné receptúry potrebné na výrobu cukrových sirupov a používa do nich ingrediencie iba od dodávateľov, ktorý patria k špičke vo svojom obore.

Jedná sa o výrobky prírodného charakteru, bez konzervačných látok.
Nápojové koncentráty - cukrové sirupy sú sirupy s ovocnými príchuťami vyššej kvality s významným podielom prírodných farieb, antokyanu, beta-karoténu a chlorofylu, bez náhradných sladidiel a konzervačných látok. 

Ponuka sirupov je  vyrábaná v 17 príchutiach, ktoré sa pravidelne inovujú. Sú určené na prípravu najrôznejších nealkoholických nápojov sýtených i nesýtených.

Tieto sirupy - koncentráty sú dodávané vo vratných nádobách tzv.kyvetách. Výdatnosť jednej kyvety je približne 150 - 180 litrov limonády. 

Záručná doba sirupových koncentrátov je 12 mesiacov.